Události

Rozhovor v časopise Pětka

První knížkou pro všechny prvňáčky jsou Pohádky z kouzelné Pětky

Pohádky z kouzelné Pětky vítají malé školáky z Prahy 5 v novém školním roce 2021/2022.

Radost pro děti v mateřinkách

Spolu s radnicí Prahy 5 jsem k příležitosti vydání knížky Pohádky z kouzelné Pětky připravili pro děti z mateřských škol na pětce omalovánky a pexeso s pohádkovou tématikou. Předškoláci se tak mohou formou obrázku seznámit s hrdiny několika pohádkových příběhů, které jejich starší kamarádi najdou v knížce Pohádky z kouzelné Pětky.

Malá literární akademie

V těchto dnech intenzivně pracuji na zahájení Malé literární akademie pro děti ze základních škol na Praze 5. Moc se těším, až se společně ponoříme do světa psaní i čtení. Malá literární akademie vzniká za podpory paní starostky Renáty Zajíčkové a ve spolupráci s projektem MAP II pro MČ Praha 5, CZ.02.3.68/0.0/0.0/17_047/0010677 v rámci čtenářské gramotnosti a rozvoji potenciálu každého žáka.

Slavnosti pohádek

S velkou slávou si dovoluji oznámit letošní vydání knihy Pohádky z kouzelné Pětky. Knížka je unikátní i tím, že ke každé ze čtrnácti pohádek nakreslili obrázky žáci ze čtrnácti základních škol z celé Prahy 5 a Slivence. Můžete se tedy těšit na více jak dvě stě originálních ilustrací. Celý projekt vznikl díky podpoře paní starostky MČ Prahy 5 Mgr. Renáty Zajíčkové a Místního akčního plánu rozvoje vzdělávání II pro MČ Praha 5, reg. č. CZ.02.3.68/0.0/0.0/17_047/0010677. Máte se opravdu na co těšit!